دی وی دی رایتر لپ تاپ لنوو

 

همان طور که می دانید دی وی دی رایتر یکی از اساسی ترین و مهم ترین بخش های لپ تاپ به شمار می رود. انواع سی دی ها و دی وی دی های مورد نیاز کاربران در این بخش قرار داده شده و توسط دستگاه به نمایش در می آید. مکانیزم طراحی شده در دی وی دی رایتر لپ تاپ در دو بخش مکانیکی و الکترونیکی دسته بندی می شوند. دی وی دی رایتر ها برای انواع لپ تاپ در بعضی مدل ها به صورت اینترنال یعنی نصب شده در داخل دستگاه و اکسترنال که از طریق کابل به دستگاه متصل می شود مورد استفاده قرار می گیرد. دی وی دی رایتر لپ تاپ لنوو در هر مدل که باشد دارای عملکرد یکسانی است. انواع دی وی دی رایتر ها در برند های گوناگونی تولید شده اند.  دی وی دی رایتر لپ تاپ لنوو نیز از این قاعده مستثنی نبوده و بنا بر مدل انواع لپ تاپ مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به بررسی مشکلات دی وی دی رایتر لپ تاپ لنوو و تعمیرات این قطعه می پردازیم. همراه ما باشید.

 

مشکلات دی وی دی رایتر لپ تاپ لنوو

عدم باز شدن درب:

از رایج ترین مشکلات مرتبط با دی وی دی رایتر لپ تاپ لنوو می توان به عدم باز شدن درب اشاره کرد. بروز این اختلال در دستگاه امکان پخش و فیلم وعکس از طریق سی دی و نصب نرم افزار را از دستگاه سلب می کند. به یاد داشته باشید وارد کردن هر گونه فشار بر این قطعه برای باز کردن درب آن امکان شکستگی سایر بخش های آن را افزایش می دهد. شکستگی ضامن های درب این قطعا معمولا بر اثر وارد کردن فشار بیش از حد به وجود می آید.

 

ضعف در خواندن دیسک:

نخواندن دیسک توسط دستگاه نیز از دیگر مشکلاتی است که ممکن است برای دی وی دی رایتر لپ تاپ لنوو به وجود بیاید. در این مواقع درب دی وی دی رایتر به راحتی باز و بسته می شود اما امکان پردازش و یا خواندن اطلاعات دیسک به وسیله ی دیسک امکان پذیر نیست در صورت برو زاین مشکل به هیچ عنوان ناآگاهانه برای باز کردن قطعات دستگاه از یکدیگر اقدام نکنید. هر گونه خطا و اشتباه در تعمیر دی وی دی رایتر از کار افتادگی کامل این بخش از دستگاه را در پی خواهد داشت.

 

انواع دی وی دی رایتر

اینترنال:

 

 لپ تاپ ها با توجه به مدلی که دارند از یکی از این مدل ها بهره مند هستند. اینترنال یا نصب شده در داخل در داخل دستگاه یکی از قطعات داخلی و سخت افزاری لپ تاپ به شمار می رود. این نوع از دی وی دی رایتر لپ تاپ لنوو در زمان ساخت و تولید لپ تاپ در ان جای گذاری می شود.

 

اکسترنال:

 

این نوع از دی وی دی راتر ها برای لپ تاپ هایی که فاقد آن هستند مورد استفاده قرار می گیرد. دی وی دی رایتر اکسترنال همانند اینترنال عمل کرده و از طریق یک کابل به لپ تاپ متصل می شود.

 

تعمیر دی وی دی رایتر لپ تاپ لنوو

در راستای بهبود عملکر و حفظ کیفیت دستگاه تعمیر دی وی دی رایتر لپ تاپ لنوو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به دلیل پیچیدگی های داخلی این قطعه تعمیرات آن باید حتما توسط متخصصان مجرب انجام شود. مهندسان وکارشناسان به دلیل بهره مندی از تسلط و مهارت مورد نیاز برای تعمیرات می توانند انواع عیوب این بخش از دستگاه را در مدت زمانی کوتاه برطرف کنند. به دلیل حساسیت های این قطعه توجه داشته باشید در صورت مشاهده ی هر گونه اختلال در عملکرد آن به واحد تعمیرات لپ تاپ مراجعه کنید.

 

تعمیرات لپ تاپ لنوو

واحد تعمیرات لپ تاپ لنوو با برهه مندی از بهترین متخصصان در واحدی مجزا فعالیت می کند. حضور این مهندسان باعث شده تا تعمیرات لپ تاپ به صورت تخصصی ارائه شود و کاربران با خیال راحت برای تعمیرات لپ تاپ خود به این واحد مراجعه کنند. این واحد تعمیرات انواع لپ تاپ  لنوو را به عهده گرفته است. کاربران با مراجعه به این واحد دیگر نیازی به صرف وقت برای رفتن به سایر مراکز نخواهند داشت. تمام خدمات مورد نیاز مشتریان برای تعمیرات لپ تاپ در این واحد ارائه می شود. تمامی خدمات ارائه شده در این واحد برای کاربران تضمین می شود. تعمیرات لپ تاپ لنوو در دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری ارائه می شود.

 

نمایندگی لنوو

نمایندگی لنوو در زمینه ی فروش و خدمات پس از فروش به خریداران سرویس ارائه می کند. تمام خدمات این نمایندگی تحت نظر مجرب ترین متخصصان ارائه می شود. مدیریت نمایندگی رسمی لنوو شعار های مشتری مداری و تضمین کیفیت را برای کاربران تحقق بخشیده است. به همین منظور انتخاب اول برای کاربران لنوو مراجعه به این نمایندگی معتبر می باشد. جهت اطمینان بیشتر در انتخاب خود می توانید از مشاوره های تخصصی کارشناسان در این نمایندگی بهره مند شوید.

نمایندگی لنوو در راستای ارائه برترین خدمات فروش و تعمیرات لنوو، کادری مجرب از میان زبده‌ترین مهندسان این حوزه را به کار گرفته و در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را به شما هموطنان گرامی ارائه نماید. نمایندگی لنوو یکی از مراکز رسمی موجود در کشور می‌باشد. تعویض قطعات و تعمیر لپ تاپ لنوو , تعویض قطعات و تعمیر تبلت لنوو , تعویض قطعات و تعمیر آل این وان لنوو , تعویض قطعات و تعمیر موبایل لنوو , تعویض قطعات و تعمیر سرور لنوو , تعویض قطعات و تعمیر مادربرد لنوو , تعویض قطعات و تعمیر مانیتور لنوو , تعویض قطعات و تعمیر کامپیوتر لنوو , تعویض قطعات و تعمیر تجهیزات کامپیوتر لنوو

نمایندگی لنوو , نمایندگی lenovo , نمایندگی لنوو در تهران , روشن نشدن تبلت لنوو , نمایندگی تعمیر تبلت لنوو , نمایندگی تعمیرات تبلت لنوو در تهران , نمایندگی تبلت لنوو , تعمیرات لپ تاپ لنوو , تعمیرات لنوو , تعمیرتبلت لنوو , علت روشن نشدن تبلت لنوو , نمایندگی تعمیرات لنوو , نمایندگی لنوو در ایران , نمایندگی lenovo  در تهران ,نمایندگی فروش تبلت لنوو در تهران

© 2018 Lenovo IRAN. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour